1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. 2018 Yılı İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Sayfası Açıldı
2018 Yılı İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Sayfası Açıldı

2018 Yılı İçişleri Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Sayfası Açıldı

2018 Yılı İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı tam zamanlı sözleşmeli 30 avukat alımına ilişkin giriş (sözlü) sınavı duyurusu yayımlandı. 30 memur alımı için başvuru sayfası açıldı. Başvuru ve duyuru için tıklayınız.

A+A-

İçişleri Bakanlığı tarafından 2018 yılı için merkez ve taşra teşkilatı tam zamanlı sözleşmeli avukat alımına ilişkin giriş (sözlü) sınavı hakkında duyuru yayımlandı.

 İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı emrinde boş bulunan 30 adet tam zamanlı Sözleşmeli Avukat pozisyonlarına giriş (sözlü) sınavı ile personel alımı yapılacağı 19 Mart tarihinde duyurulmuştu.

Sınav başvuruları 6 Nisan 2018 Cuma günü saat 17:00’ye kadar devam edecektir. Başvuru işlemlerinin nasıl yapılacağına dair Bakanlığın 4 maddeden oluşan duyurusu şu şekildedir.

İçişleri Bakanlığı 2018 yılı sözleşmeli memur alımı başvuru İşlemleri; Sınava başvuruda bulunacak adayların e-Devlet hesabının bulunması gerekmektedir. Hesabın kullanılabilmesi için, adayların e-Devlet şifresi almaları gerekmektedir. e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebileceklerdir.

Adaylar, İş Talep Formunu doldurup, “Başvuru Formunu Onayla” butonuna bastıklarında ekrana “Tamam” ve “İptal” butonları gelecektir. Elektronik ortamda başvurusunu hatasız ve eksiksiz bir şekilde tamamlayan ve bilgilerinin doğruluğundan emin olan adaylar  “Tamam” butonuna basacaklardır. “Tamam” butonuna basıldıktan sonra adaylar bilgilerinde değişiklik yapamayacaklardır. “Tamam” butonuna basmadan önce bilgilerinde eksiklik veya hata olduğunu fark eden adaylar ise 06 Nisan 2018 tarihi saat: 17:00’a kadar “İptal” butonuna basarak İş Talep Formunu yeniden güncelleyebileceklerdir.

Başvurular tamamlandıktan sonra sistem kapatılacağından İş Talep Formunun çıktısı alınamayacaktır. Bu nedenle adayların İş Talep Formunun çıktısını belirtilen başvuru tarihleri arasında almaları gerekmektedir. Aksi takdirde sorumluluk ilgili adaylara aittir.

Adaylar tarafından, başvuru sayfasının “Hakkında Bilgi Verecekler” bölümünde referans kişi bilgileri girildikten sonra, her kişi için ayrıca “Ekle” butonuna basılması gerekmektedir. İçişleri Bakanlığı memur alımı başvuru sayfası için TIKLAYINIZ. İşçileri Bakanlığı avukat alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler