2019 Ekim Ayı Memur Maaş E-Bordro Yayımlandı! Tıkla Kesintilerini Öğren!

Memurların maaşlarında dair tüm detaylara erişim sağlayabileceği 2019 Ekim E-Bordro yayımlandı. Maliye Bakanlığı E-bodro nasıl alınır My Memur Haberde!

56793
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memur maaşları hakkında tüm detayların yer Maliye Bakanlığı e-bordro sorgulama işlemi açıldı. 2019 yılı Ekim ayına ait memur maaş bordroları an itibariyle e-devlet sistemi üzerinden sorgulanabiliyor. Memurlar Maliye ve Hazine Bakanlığına ait hizmet aracılığıyla 2019 yılı Ekim ayında alacakları maaşı, maaşlarındaki kesintileri görebilecek.

E-Devlet MAAŞ SORULAMA NASIL YAPILIR?

E bordro sorgulama için memurların e-devlet sistemine T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapmaları gerekiyor. Daha sonra arama kısmına “e bordro” yazıp ilk bağlantıya tıklamak yeterli olacak. Hizmetin ismi sistemde Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti olarak geçiyor. Daha sonra sorgulamanın yapılacağı yıl ve ay seçilerek bordro görülebiliyor.

E-bordro sisteminde memurun kurumu, bordronun ait olduğu yıl ve ay bilgisi yer alıyor. Personelin kimlik bilgilerinden sonra kıdem, derece, ek gösterge, aylık vergi matrahı, asgari geçim indirimi tutarı bilgileri yer alıyor.

Gelir bilgilerinde aylık tutar, ek gösterge, taban aylık, kıdem aylık, yan ödeme, ek ödeme, özel hizmet tazminatı gibi gelirler yer alacak. Kesintilerde ise vergiler, emekli keseneği gibi bilgiler bulunuyor. Sayfanın en altında gelir toplamı, kesinti toplamı ve net ödenecek memur maaşı yer alıyor.

2019 EKİM E-BORDRO SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!