1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 2019 Mayıs Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro
2019 Mayıs Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro

2019 Mayıs Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından e-Devlet internet sitesi üzerinden 2019 yılı Mayıs ayı için memur maaş e-bordrosu yayımlandı. e-Bordro maaş ayrıntılarına, gelir ve gider detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından “e-Devlet” internet sitesi üzerinden “Hazine ve Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti” bağlantısından memurların e-bordrosu ve Mayıs ayı maaş detayları yayımlandı. Memurlar, 2019 yılı Mayıs ayı maaş bordro detaylarına Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti üzerinden ulaşabilirler. Aşağıdaki bağlantıdan e-bordroya direk ulaşabilirsiniz.

KİMLER E-BORDRODAN YARARLANIR

 E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir.

KİMLER E-BORDRO HİZMETİNDEN YARARLANAMAZ?

4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamamaktadırlar.

e-bordro hizmetine dair Hazine ve Maliye Bakanlığı notu: Bu hizmet devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listeleyip bordro detaylarını görüntüleyebildikleri bir hizmettir.

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir. 4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.

2019 Mayıs ayı memur maaş e-bordrosu için tıklayınız:

www.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler