2019 Mayıs Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından e-Devlet internet sitesi üzerinden 2019 yılı Mayıs ayı için memur maaş e-bordrosu yayımlandı. e-Bordro maaş ayrıntılarına, gelir ve gider detaylarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

featured

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından “e-Devlet” internet sitesi üzerinden “Hazine ve Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti” bağlantısından memurların e-bordrosu ve Mayıs ayı maaş detayları yayımlandı. Memurlar, 2019 yılı Mayıs ayı maaş bordro detaylarına Maliye Bakanlığı e-Bordro Hizmeti üzerinden ulaşabilirler. Aşağıdaki bağlantıdan e-bordroya direk ulaşabilirsiniz.

KİMLER E-BORDRODAN YARARLANIR

 E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir.

KİMLER E-BORDRO HİZMETİNDEN YARARLANAMAZ?

4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamamaktadırlar.

e-bordro hizmetine dair Hazine ve Maliye Bakanlığı notu: Bu hizmet devlet memurlarının kendilerine ait bordroları listeleyip bordro detaylarını görüntüleyebildikleri bir hizmettir.

E-Bordro sisteminden sadece 2006/4 sayılı Cumhurbaşkanlığı genelgesi kapsamında maaşları Kamu Harcama ve Muhasebe Bilişim Sistemi üzerinden ödenen, 657 sayılı kanuna tabi memurlar ile kadro karşılığı sözleşmeli olarak çalışan personel yararlanabilir. 4C veya farklı şekilde sözleşmeli olarak çalışan memurlar bu sistemden yararlanamaz.

2019 Mayıs ayı memur maaş e-bordrosu için tıklayınız:

www.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
2019 Mayıs Memur Maaş Bordrosu Yayımlandı! e-Bordro

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!