1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 2019 Rütbe Terfi Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı - Polis Akademisi
2019 Rütbe Terfi Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı - Polis Akademisi

2019 Rütbe Terfi Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı - Polis Akademisi

Polis Akademisi 2019 Yılı Rütbe Terfi Yazılı Sınav Sonuçlarının açıklandığı duyurdu.

A+A-

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayınlanan duyuru ile 2019 Yılı Rütbe Terfi Yazılı Sınav Sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

Polis Akademisi tarafından yayımlanan duyuru ile Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümleri kapsamında 06 Mart 2019 tarihinde yapılan 2019 yılı Rütbe Terfi Yazılı Sınavı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

POLİS AKADEMİSİ 2019 YILI RÜTBE TERFİ YAZILI SINAV SONUÇLARI DUYURUSU

Yazılı Sınav Sonuçları 08/03/2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı internet adresinden açıklanmıştır. Anılan Yönetmeliğin 31. Maddesi gereği Rütbe Terfi yazılı sınav sonuçları için yapılacak maddi hata başvurularının, neticelerin ilanından itibaren en geç 24 saat içerisinde Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Rütbe Terfi ve Sınav İşlemleri Şube Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde gönderilmeyen dilekçeler anılan yönetmelik hükümleri gereğince işleme tabi tutulmayacaklardır.

Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir. Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler