1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. 2019 YDS/2 Soru ve Cevapları Yayımlandı
2019 YDS/2 Soru ve Cevapları Yayımlandı

2019 YDS/2 Soru ve Cevapları Yayımlandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM tarafından 2019 YDS kapsamında 2'si yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/2) temel soru kitapçıkları ile cevaplarının % 10'una My Memur'dan ulaşabilirsiniz.

A+A-

YDS: Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavları kapsamında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi ÖSYM Başkanlığı tarafından “2019-YDS/2 Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları” yayımlandı. 8 Eylül 2019 tarihinde uygulanan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavının (2019-YDS/2) Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarının % 10 aşağıdaki bağlantıdan direkt ulaşabilirsiniz.

2019 YDS SORU VE CEVAPLARI

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 10 Eylül 2019 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi AİS adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

TELİF HAKKI

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz. Bu kapsamda aşağıdaki ÖSYM bağlantısından direkt soru ve cevaplara erişim sağlayabilirsiniz.

2019-YDS/2 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında yer alan tersler şu şekildeydi.

Almanca Testi ve Cevap Anahtarı (% 10) için yayımlandı.

Arapça Testi ve Cevap Anahtarı (% 10) için yayımlandı.

Fransızca Testi ve Cevap Anahtarı (% 10) için yayımlandı.

İngilizce Testi ve Cevap Anahtarı (% 10) için yayımlandı.

Rusça Testi ve Cevap Anahtarı (% 10) için yayımlandı.

Almanca Testi ve Cevap Anahtarı, Arapça Testi ve Cevap Anahtarı, Fransızca Testi ve Cevap Anahtarı, İngilizce Testi ve Cevap Anahtarı, Rusça Testi ve Cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantıdan direkt ulaşabilirsiniz:

2019-YDS/2 Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları (%10) için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler