1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. 2019/2. Dönem 167 Bekçi Alımı Fiziki Yeterlilik Sınav Yerleri ve Tarihleri Belli Oldu
2019/2. Dönem 167 Bekçi Alımı Fiziki Yeterlilik Sınav Yerleri ve Tarihleri Belli Oldu

2019/2. Dönem 167 Bekçi Alımı Fiziki Yeterlilik Sınav Yerleri ve Tarihleri Belli Oldu

Ankara ve İstanbul illeri için 2019/2. Dönem 167 bekçi alımı fiziki yeterlilik sınav yerleri açıklandı. Bekçi alımı fiziki yeterlilik parkur talimatı ve sınav yerlerine My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 2019/2. Dönem çarşı ve mahalle bekçisi alımları kapsamında fiziki yeterlilik parkurunun açıklanmasından sonra sınava katılacak adayların sınav tarihleri ve yerleri de belli oldu. 11 Eylül 2019 itibarıyla İstanbul ve Ankara illeri için bekçilik fiziki yeterlilik sınavına girecek adayların sınav yerlerine haberimizin en altından ulaşabilirsiniz.

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Fiziki Yeterlilik Sınavına Katılacak Adayların Sınav Merkezleri ile Tarihleri

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır.

Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.

Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Polis Akademisi Başkanlığı PA tarafından fiziki yeterlilik parkur talimatı yayımlandı. EGM fiziki yeterlilik parkuruna dair tüm detayları My Memur olarak hazırladık. İşte 2019/2 bekçi alımları kapsamında Ankara ve İstanbul illeri için 167 kadroya bekçi alımı fiziki yeterlilik parkur detaylarına aşağıda hazırladığımız haberimizden direkt ulaşabilirsiniz.

Sınav giriş belgeleri için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler