1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 2019/6 KPSS Lisans En Düşük Kaç Puanla Memur Ataması Yapıldı
2019/6 KPSS Lisans En Düşük Kaç Puanla Memur Ataması Yapıldı

2019/6 KPSS Lisans En Düşük Kaç Puanla Memur Ataması Yapıldı

ÖSYM KPSS 2019/6 tercih sonuçlarını açıkladı. KPSS 2019/6 en küçük ve en büyük puanlar belli oldu. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı en düşük kaç puanla memur aldı. İşte KPSS 2019/6 lisans en düşük ve en yüksek puanlar!

A+A-

KPSS-2019/6 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları açıklandı. Memur adayları ÖSYM sonuç sayfasından tercih sonuçlarını sorgulayabilir. KPSS 2019/6 sonuçlarının açıklanması ile en küçük ve en büyük puanlar merak konusu oldu. Peki lisans mezunu en düşük ve en yüksek yerleştirme puanı kaç? En düşük kaç puanla memur alındı? KPSS 2019/6 Lisans mezunlarında boş kontenjan kaldı mı?

ÖSYM aşağıda yaptığı duyuru ile KPSS 2019/6 sonuçlarının açıklandığını duyurdu. 

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının 2.313 sözleşmeli personel (4/B) alımı yerleştirme işlemleri ÖSYM tarafından açıklandı.

KPSS 2019/6:  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonları Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

KPSS 2019/6 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 22 Kasım 2019 tarihinde saat 14.00’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KPSS 2019/6 Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemlerinin tamamlanmasının ardından en büyük ve en küçük puanlar belli oldu. Peki lisans mezunu en büyük ve en küçük kaç puanla yerleştirme yapıldı? 2019/6 KPSS en düşük lisans mezunu alımı 73,17366 puanla Uşak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne (Taşra) diğer sağlık personeli kadrosuyla memur alımı yapıldı. 

2019/6 KPSS lisans mezunlarında ise en yüksek puanla atama Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne (Taşra) büro personeli kadrosuna 94,50028 puanla yapıldı. Böylece lisans mezunlarında en yüksek puanla alım yapan kadro büro personeli oldu. Lisans kadrolarının tümüne yerleştirme işlemi gerçekleşti. Boş kadro kalmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler