2021 TCDD Kamp Ücretleri

TCDD Kamp başvuru aşaması hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? İşte başvurusu aşamaları ve 2020 TCDD Kamp ücretleri detayları!

66947

TCDD Kamp Başvuru Aşamaları!

TCDD Kamp Başvuru Aşamaları!

2021 TCDD Kamp Ücretleri nedir? TCDD ve TCDD Taşımacılık A.Ş. personelleri Eğitim ve Dinlenme Tesislerine “TCDD Personel Eğitim ve Dinlenme Tesislerine Başvuru Formunu” eksiksiz olacak bir şekilde doldurup ve çalışmış olduğu yere vermek kaydıyla yapabilmeleri mümkün olacaktır.

Formun verildiği işyerleri, başvuru formundaki tüm bilgileri dikkatli bir şekilde kontrol edip onay işlemini gerçekleştireceklerdir.

Daire Başkanlıkları ve doğrudan Daire Başkanlığına bağlı olan teşkil müdürlüklerinde çalışan personellerin doldurdukları başvuru formlarını, ilgili olan Daire Başkanlıklarının onayları gerçekleştikten sonra ise Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına gönderilecektirler.

Bölge, Liman ve Fabrika Müdürlüklerinde olan personel başvuruları; tesis ve devrelerin durumuna göre, memur ve işçi için ayrı bir şekilde sınıflara ayırarak, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına gönderim sağlayacaklardır.

  • Başvuruda bulunanlar buradaki tesislere en çok 5 kişi olacak şekilde katılabilirler. (7 yaş ve üzeri olan kişiler bu 5 kişilik kontenjana dahildir) 5 kişiden fazla başvuru yapmış olan kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.
  • Başvurular, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından puan durumu baz alınarak değerlendirilmeleri yapılır. Tesislere katılım hakkı kazananların sonuçları TCDD internet sitesinde açıklanır.

2021 TCDD Kamp Ücretleri

2021 TCDD Kamp Ücretleri

Açıklanmış olan kişilerden ön ücret olarak ibanları verilen bankalara 400 TL ücret yatırması gerekir. Yatırılan bu ücret kamp ücreti düşüldükten sonra kalan ücret tesiste peşin olarak alınacaktır.

TCDD Personel eğitim ve dinlenme tesislerinin devrelerin ve kabinlerin durumuna göre günlük kişi başı ücretleri:

  • Suit Kabinlerde İşletme bedeli 55 TL, Yemek bedeli de 55 TL’dir. Günlük bedel toplam 110 TL’dir.
  • Standart Kabinlerde İşletme bedeli 35 TL, Yemek bedeli de 55 TL’dir. Günlük bedel toplam 90 TL’dir.

Yalnızca tek bir kişiye kabin tahsis edilmemektedir. Ancak yerin kişi sayısının durumunun uygun olması halinde ve tahsis yapılması halinde, tek kişi kalanlardan çift kişilik ücret istenecektir.

Mazeretleri dolayısıyla geç kalınarak katılan veya tesislerden erken ayrılan kişilerin masrafları tam olarak alınır. Tesis Müdürlüğü ücret iadesi yapmaz.

Tesislerde kalınmayan günlerin peşin olarak alınan ücretlerin geri iadesi için Tesis Müdürlüklerinden alınacak olan yazının (kişilerin sayısı, ayrıldığı gün ve saat bilgisi) fatura ve mazeretini belirtip belgelere eklenilecek bir dilekçe ile Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığınca başvuru yapabilirler. Eğer mazeret başkanlık tarafından geçerli bulunması takdirde, kalınmayan günlerin ücretlerinin geri iadesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından ücret iadesi gerçekleşir.

TCDD çalışanları ve emeklileri ile bu kişilerin alt-üst soylarının günlük ücretleri bu durumları belgelemek şartıyla %50 indirim hakkı kazanırlar.

Exit mobile version