1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 21 Ocak 2015 Tarihli Atama Kararları (5 Bakanlık)
21 Ocak 2015 Tarihli Atama Kararları (5 Bakanlık)

21 Ocak 2015 Tarihli Atama Kararları (5 Bakanlık)

Başbakan Yardımcılığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığına ait 21 Ocak 2015 tarihli atama kararları...

A+A-

Bakanlıklardan bazılarına ait Atama Kararları 21 Ocak 2015 Tarihli Resmi gazete ile birlikte yayımlandı. Aşağıda bulunan linkten Bugün tarihli Resmi Gazeteye Erişebileceksiniz. Bakanlıklara ait 21 Ocak 2015 tarihli atama kararları ise aşağıdaki gibidir.

BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI

Başbakan Yardımcılığı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Ekrem Okutan atandı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına, Mehmet Mustafa Nuri Nuruan atandı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Gençlik Ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına, Başbakanlık Müşaviri Nesrin Erdoğan atandı.

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Abbas Yaşar atandı.

SAĞLIK BAKANLIĞI

Sağlık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Gökhan Biçkur atandı.

21 Ocak 2015 Tarihli ve 29243 Sayılı Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.