22 Mayıs Tarihinde Yayımlandı! 3 Üniversite 33 Akademik Personel Alıyor

Çukurova Üniversitesi-Kocaeli Üniversitesi-Türk-Alman Üniversitesi toplamda 33 akademik personel alımı gerçekleştiriyor.İşte akademik personel alımının detayları..

featured

DPB tarafından 22 Mayıs 2019 tarihi yani bugün yayımlanan ilana göre Çukurova Üniversitesi-Kocaeli Üniversitesi-Türk-Alman Üniversitesi akademik yerleştirmeler yapacak.

Kocaeli Üniversitesi 24 Akademik Personel Alımı Yapıyor.

Adayların adresinde bulunan öğretim üyeleri başvuru formundan 2 adet doldurarak, 2 adet vesikalık Fotoğraf, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve özgeçmişini ve dosyaları ile başvuru yapacaklar. Doçent kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD/DVD/USB ile birlikte 4 takım dosya sunacaklar. Dr. Öğr. Üyesi kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doktora diploması özgeçmiş, yabancı dil belgesi ve bu bilgileri içeren CD/DVD/USB ile birlikte 4 takım dosya sunacaklar.

Çukurova Üniversitesi 7 akademik personel alımı yapıyor.

Başvuracak adaylar Üniversitenin web sitesinde yer alan form ve istenilen evraklarla beraber 22 Mayıs-5 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapacaklar.

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 6 nüsha (Doçent kadroları için 4) dosya ile Çukurova Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor. Dr. Öğretim Görevlisi kadrosuna başvurmak isteyen adaylar ilgili birimlere başvuru yapacaklar.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte ilgili fakültelere başvurmaları isteniyor.

Türk Alman Üniversitesi 2 Akademik Personel Alımı Yapıyor.

Türk Alman Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlisi (Ders Verecek) olmak üzere 2 akademik kadrolara yerleştirme yapacak. Adaylar 22 Mayıs-5 Haziran 2019 tarihleri arasında müracaat edecekler. Başvurunun şahsen veya posta yolu ile kadronun ilan edildiği birime yapılması gerekiyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
22 Mayıs Tarihinde Yayımlandı! 3 Üniversite 33 Akademik Personel Alıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!