1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. 2250 Zabit Katibi Alımı Başvuru Sonuçlarında Değişiklik Yapıldı
2250 Zabit Katibi Alımı Başvuru Sonuçlarında Değişiklik Yapıldı

2250 Zabit Katibi Alımı Başvuru Sonuçlarında Değişiklik Yapıldı

Adalet Bakanlığı Ankara Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından iki farklı duyuru yapıldı. Birincisi başvuru evraklarının değerlendirilmesi sonucu aday tespit listelerinde değişiklik ikincisi ise zabıt katibi alımı uygulama sınav tarihlerinde değişiklik ya

A+A-

Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesinin uygulama ve sözlü sınavını yapacağı diğer Komisyon Başkanlıklarının uygulama tarihinde güncelleme yapıldı. Ayrıca Komisyon Başkanlıklarından sınav ilan tarihinden sonra gönderilen başvuru evrakları ve dilekçelerin değerlendirilmesi sonucu aday tespit listelerinde değişimler oldu. Bu kapsamda açıklamalar şu şekildedir:

Aday tespit listelerinde değişim!

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 9 Ekim 2017 tarihli Sözleşmeli Personel alımı ilanı gereğince sözlü ve uygulama merkezi olan Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına bağlı bulunan mahallerde yapılacak olan uygulama sınavlarına ilişkin açıklama yapılmış ancak Diğer Komisyon Başkanlıklarından sınav ilan tarihinden sonra gönderilen başvuru evrakları ve dilekçelerin değerlendirilmesi sonucu aday tespit listelerinde değişimler olmuştur.

Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına 370 Sözleşmeli Zabıt Katibi alımı için izin verilmiştir. Sözleşmeli Zabıt Katipliği uygulama sınavına katılmaya hak kazanan 7400(370x20) adayın listesi Ek-1 de, KPSS Puan sıralamasına giremeyen (ilk 7400 adayın arasına) adaylara ilişkin liste Ek-2 de ve Başvuru şartlarını taşımayan adayların listesi ise Ek-3 sayılı listede sunulmuştur.

Dikkat!

Tüm listelere ve değişim olan ekleri aşağıdaki bağlantılardan indirmenizde ve Bakanlığın açıklamasında yer alan değişiklikleri okumanızda fayda vardır!

Adalet Komisyonu Başkanlıklarının uygulama tarihinde güncelleme!

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 9 Ekim 2017 tarihli Sözleşmeli Personel alımı ilanı gereğince sözlü ve uygulama merkezi olan Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına bağlı bulunan mahallerde yapılacak olan uygulama sınavlarına ilişkin açıklama yapılmıştır ancak Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesinin uygulama ve sözlü sınavını yapacağı diğer Komisyon Başkanlıklarının uygulama tarihinde güncelleme yapılmıştır.

İndirilmesi gereken ekler şu şekildedir!

EK-1: ANKARA MERKEZ ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-2: ANKARA MERKEZ ZABIT KATİBİ RET LİSTESİ .

EK-3: RET LİSTELERİ.

EK-4: ANKARA BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-5: ANKARA BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-6: AMASYA ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-7: BOLU ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-8: DÜZCE ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-9: ESKİŞEHİR ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-10: NEVŞEHİR ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-11: NİĞDE ZABIT KATİBİ BAŞARI LİSTESİ.

EK-12: ANKARA ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

 

EK-1: AMASYA ADLİYESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATELERİ.

EK-2: BOLU ADLİYESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

EK-3: BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

EK-4: BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

EK-5: DÜZCE ADLİYESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

EK-6: ESKİŞEHİR ADLİYESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

EK-7: NEVŞEHİR ADLİYESİ ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

EK-8: NİĞDE ZABIT KATİBİ UYGULAMA SINAVI TARİH VE SAATLERİ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler