25 Temmuz 2016 Tarihli ve 29781 Sayılı Resmi Gazete

25 Temmuz 2016 Tarihli ve 29781 Sayılı Resmi Gazete yayımlandı yayımlandı. resmi Gazetenin bugün yayımlanan en son sayısının içeriği haberimizin detayında yer almaktadır.

23001-6
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

25 Temmuz 2016 Tarihli ve 29781 Sayılı Resmi Gazete yayımlandı. Resmi Gazetenin bugün yayımlanan en son sayısında bazı Üniversitelere ait yönetmelikler ve 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası ile ilgli Başbakanlık tarafından yayımlanan Genelge yer alıyor. Aşağıda bulunan bağlantı ile Resmi Gazetenin bugün yayımlanan sayısına erişim sağlayabilirsiniz.

Yönetmelikler; Giresun Üniversitesi Çevre Sorunları, Temiz Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmelik. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik. İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Diş Hekimliği Ağız ve Diş Sağlığı Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmelik.

Özyeğin Üniversitesi Satın Alma ve İhale Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik. Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Lise Devresi Yönetmeliğinin Yürürlükten Kaldırılmasına Dair Yönetmelik. Genelge; 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası ile İlgili 2016/18 Sayılı Başbakanlık Genelgesi yayımlandı.

İlanlar; Yargı İlânları, Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları, Çeşitli İlânlar, T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri 25 Temmuz 2016 Tarihli ve 29781 Sayılı Resmi Gazete TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!