1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. 28 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları
28 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları

28 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları

28 Mart 2015 Tarihli Atama Kararları Resmi Gazetede Yayımlandı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı Atama Kararları

A+A-

Sağlık Bakanlığı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na ait atama kararları 28 Mart 2015 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı. Atamalar Şöyle;

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nda Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Gümrükler Genel Müdür Yardımcılığına, Münir UĞUZ’un atanması uygun görülmüştür.

Sağlık Bakanlığı'nda Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğüne Dr. Ercan ÖZGÜL’ün atanması uygun görülmüştür.

Sağlık Bakanlığı'nda Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Dr. İsmail KARTAL’ın atanması uygun görülmüştür.

28 Mart 2015 Tarihli ve 29309 Sayılı Resmi Gazete İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.