1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 3 İle Kamu Görevlisi Olmayan Sağlık Personeli Alınacak
3 İle Kamu Görevlisi Olmayan Sağlık Personeli Alınacak

3 İle Kamu Görevlisi Olmayan Sağlık Personeli Alınacak

Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan Aile Hekimliği Birimlerine kamu görevlisi olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı) ve Acil Tıp Teknisyeni alınacak.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01.07.2011 tarih ve 22100 sayılı genelgeleri ve 03.12.2012 tarih 1238 sayılı yazısı doğrultusunda; Ordu, Kars ve Burdur illerine Aile Sağlığı Elemanı bulunmayan aşağıdaki Aile Hekimliği Birimlerine, açıktan Aile Sağlığı Elemanı alınacaktır.

 

Burdur Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alımı

Aile Sağlığı Elemanı olarak çalışmak isteyenlerin ekteki dilekçe ve belgeleri doldurarak Burdur Halk Sağlığı Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Üçüncü şahıslar aracılığı ile yada posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Müracaat Yeri ve Tarihi: Müracaatlar 31/10/2014 tarihinde Burdur Halk Sağlığı Müdürlüğüne yapılacaktır.

Müracaat Sonuçları: 03/11/2013 tarihinde Müracaatlar Komisyon tarafından incelenip sonuçlandırılacak.

Aile Sağlığı Elemanı Münhal Yerler

Başvuru Belgeleri

 

Kars Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alımı

Aile Sağlığı Elemanı olarak çalışmak isteyenlerin ekteki dilekçe ve belgeleri doldurarak Kars Halk Sağlığı Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kamu görevlisi olmayan sözleşmeli aile sağlığı elemanı müracaatları için Başvurular 23/10/2010 tarihinde başlayıp 31/10/2014 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı İstihdamı Müracaat İlan Metni için TIKLAYINIZ

Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı İstihdamı Boş Pozisyonları için TIKLAYINIZ

Müracaat Dilekçesi için TIKLAYINIZ

 

Ordu Kamu Görevlisi Olmayan Aile Sağlığı Elemanı Alımı

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığının 03.12.2012 tarihli ve 1238 sayılı yazısı ile İlimizde Maliye Bakanlığının 01.06.2011 tarihli ve B.07.0.BMK.0.20/6976 sayılı yazıları gereği ilimizde sözleşmeli aile sağlığı elemanı bulunmayan aile hekimliği birimlerine Kamu Görevlisi Olmayan Ebe, Hemşire, Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı Teknisyeni), ATT (Acil Tıp Teknisyeni) bölümlerinden mezun olanlardan Aile Sağlığı Elemanı yerleştirilmesi yapılacak olup, başvurular 23/10/2014 tarihinde başlayıp, 28/10/2014 tarihinde sona erecektir. Müracaatlar şahsen yapılacaktır.

 Başvuru Usul ve Esasları

EK-1  ve EK-2 Formu (Kamu Dışı )

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.