3 Üniversite akademik personel alımı yapıyor

Bilecik Şeyh Edebali üniversitesi, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Kırıkkale üniversitesi 22 Akademik personel alacak. Detaylar haberimizde.

23579
Abone Ol
Daha Fazla

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda üç üniversite toplamda 22 akademik personel alımı yapacak. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi alım yapacak üniversiteler. Akademik personel alım ilanı detayları haberimizde yer alıyor.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 14 Akademik personel alımı yapacağını ilan etti. Alım yapacağı fakülteler İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Tasarım Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokuluna toplamda 14 akademik personel alınacak. Alınacak olan Akademik Personel ise 4 doçent, 10 Yrd. Doçent alımı yapılacak. İlanın Tüm detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 1 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Alım yapılacak fakülte ise Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesinin Felsefe bölümüne Araştırma görevlisi alınacak. Bu ilana başvuru yapabilmek için YDS’den en az 90 puan almış olması, Ales’den en az 75 puan almış olması ve Felsefe bölümü mezunu olmak gerekiyor. İlanın tüm detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Kırıkkale Üniversitesi 7 akademik personel alımı yapacağını ilan etti. Alım yapılacak fakülteler ise Tıp Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Eğitim Fakültesi ve Güzel Sanatlar fakültesine 7 akademik personel alımı yapılacak. 7 Akademik personelin 2’si Profesör, 5’i ise Yrd. Doçent alımı yapılacak. İlanın Tüm detaylarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!