3 Üniversiteye 150 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Son Günü

3 üniversiteye 150 sözleşmeli personel alımı başvuruları sona eriyor. Mersin Üniversitesinin 70, Ege Üniversitesinin 32 ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin 48 sözleşmeli memur alımı başvuruları sona eriyor.

featured

3 üniversiteye 150 sözleşmeli personel alımı başvuruları sona eriyor. Mersin Üniversitesinin 70 sözleşmeli memur alımı başvuruları bugün, Ege Üniversitesinin 32 ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesinin 48 sözleşmeli memur alımı başvuruları yarın sona erecek. Üç üniversiteye yapılacak 150 sözleşmeli sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi 70 sözleşmeli sağlık memuru alımı; 20 önlisans ve 50 lisans mezunu sağlık personeli alımında 2016 KPSS(B) grubu puan sırası esas alınacak. 50 hemşire alımı için Sağlık Yüksekokullarının hemşirelik bölümünden lisans düzeyinde mezun olmak ve alanında en az 1 yıl üniversite hastanesinde çalışmış olmak gerekiyor. 20 sağlık teknikeri alımı için 2 yıllık yüksekokulların ilanda belirtilen bölümlerinden mezun olmak ve pozisyonlara göre üniversite hastanesinde 1 ila 3 yıl arasında çalışmış olmak gerekiyor.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 48 sözleşmeli sağlık memuru alımı; Kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen lise, önlisans ve lisans programlarından mezun olmak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akil hastalığı bulunmamak ve 1 yıl öncesine kadar Sözleşmeli Personel Pozisyonunda çalışmamış olmak şartları aranıyor.

Ege Üniversitesi 32 sözleşmeli sağlık memuru alımı; 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akil hastalığı bulunmamak şartları bulunuyor. 3 üniversiteye 150 sözleşmeli personel alımı ile ilgili detaylı bilgiye bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Rektörlüğü 70 sözleşmeli sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Ege Üniversitesi 32 sözleşmeli sağlık memuru akımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 48 sözleşmeli sağlık personeli alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
3 Üniversiteye 150 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Son Günü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!