3 üniversiteye 52 akademik personel alımı yapılacak

Hacettepe Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Giresun Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor. Üç üniversiteye toplam 52 akademik personel alımı yapılacak. Öğretim üyesi ilan detayları haberimizde yer alıyor.

23360
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı DPB üç üniversitenin akademik personel ihtiyacına karşılamak için, akademik personel alım ilanı yayınlandı. Akademik personel alım ilanı kapsamında, Hacettepe Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi ve Giresun Üniversitesi için duyuru yapıldı. Üç üniversite için toplam 52 akademik personel alımı yapılacağı ilan edildi. Akademik personel alım ilan detayları haberimizde yer alıyor.

Hacettepe Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine 3 araştırma görevlisi alımı yapacağını ilan etti. Öğretim üyesi başvurusunda bir Maliye bölümü, bir işletme bölümü bir de iktisat bölümü mezunu olma şartı aranıyor. Başvurusu sırasında adaylardan yabancı dil sınav sonuç belgesi isteniyor. Başvurular 1 Ağustos tarihi itibariyle başladı, 15 Ağustos 2016 tarihinde son bulacak. Hacettepe Üniversitesi öğretim üyesi alımı ilan detayları için TIKLAYINIZ.

Selçuk Üniversitesi için yayınlana akademik personel alım ilanında 27 alım yapılacağı yer alıyor. Selçuk Üniversitesi 1 Profesör 26 Yardımcı Doçent alımı yapacak. Selçuk Üniversitesi akademik personel alımı için başvurular 4 Ağustos tarihi yani bugün itibariyle başladı, 19 Ağustos 2016 tarihinde son bulacak. Selçuk Üniversitesi akademik personel alım ilanı için TIKLAYINIZ.

Giresun Üniversitesi 22 Akademik personel alımı yapacağını duyurdu. 2 Profesör, 9 Doçent, 11 Yardımcı Doçent akademik personel alımı yapacak. Giresun Üniversitesi 22 akademik personel alım ilan metnine erişim sağlamak ve başvuruda bulunmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!