31 Aralık Tatil mi? Sorusuna Yanıt Arıyoruz

31 Aralık Tatil Olacak mı? 31 Aralık 2015 tam gün mü yarım gün mü Tatil olacak? Yılbaşı Tatili Kaç Gün sorularına yanıt arıyoruz.

12217
Daha Fazla Göster

Bu haberimizde 31 Aralık Tatil Olacak mı? Yâda 31 Aralık tam gün mü yarım gün mü Tatil olacak? Sorularına yanıt aramaya çalışacağız.

Bugün 28 Aralık 2015 ve koca bir yılın bitmesine sadece üç gün gibi bir süre kaldı. İyisiyle kötüsüyle koca bir yılı devirdik. 2015 yılının sona ereceği ve 2016 yılına giriş yapacağımız bu son günlerde merak edilen soruların başını ise 31 Aralık 2015 Perşembe gününün tatil olup olmayacağı oldu. Peki, 31 Aralık Yarım gün veya tam gün tatil olacak mı? Birçok haber sitesinde; Memurların öğrencilerin, özel sektörde çalışan bazı kişilerin31 Aralık 2015 tarihinde yarım gün tatil olması nedeniyle 3,5 gün tatil yapılacağı yönünde haberler dolaşıyor. İşin resmi boyutuna baktığımızda kesin olan bir durum söz konusudur oda 1 Ocak 2016 tarihinin Resmi tatil olduğu ve bu tatilin hem kamuda hem de özelde çalışan tüm çalışanları kapsayacağıdır. (Polis memurları, Sağlık Personelleri, İtfaiye vs. gibi mesleklerde nöbet tutanlar hariç)

31 Aralık Perşembe gününün yarım gün ya da tam gün tatil olup olmayacağı sorusuna gelince de, Bu konu netlik kazanmış bir konu değildir. Yetkililerden bu konuda bir açıklama yapılmamıştır. Fakat konu İç turizmin canlanması konusunda değerlendirildiğinde, yetkililerden kısa sürede bir açıklama yapılacağını düşünmekteyiz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
31 Aralık Tatil mi? Sorusuna Yanıt Arıyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!