3713 Sayılı Kanunla Çalışma Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kadrolarına 3713 sayılı kanun kapsamında yerleştirmesi Devlet Personel Başkanlığınca yapılan memur adayları için atama duyuru yayımlandı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.

32494
Daha Fazla Göster

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ÇSGB kadrolarına 3713 sayılı kanun kapsamında yerleştirmesi Devlet Personel Başkanlığınca yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımlandı. Şehit yakını, gazi ve gazi yakını olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına, açıktan atama ile yerleştirilen memur adaylarının atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için gerekli belgeler açıklandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına atanamaya hak kazanan memur adaylarının 7 Temmuz 2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Bakanlığının Personel Dairesi Başkanlığı Atama Şubesi 17. Cadde No:13 B Blok K:1 Emek/Çankaya/06520 Ankara adresine müracaat etmeleri gerekiyor.

ÇSGB tarafından istenen atamaya esas belgeler; Nüfus Cüzdanının onaylı örneği, öğrenim belgesinin onaylı örneği, askerlik durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf. Adli sicil belgesi, sağlık beyanı, atama belgesinin internet çıktısı, mal bildirim formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu olarak ilan edildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 3713 sayılı kanun kapsamında yerleştirmesi yapılan memur adayları için yayınlanan duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
3713 Sayılı Kanunla Çalışma Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!