3713 Sayılı Kanunla Kültür Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Devlet Personel Başkanlığı tarafından açıktan memur atama kurası yapılarak Kültür ve Turizm Bakanlığına yerleşen memurlar için atama işlemleri ve istenen belgeler yayımlandı. Atamaya esas belge ve detaylar haberimizde.

30789
Daha Fazla Göster

Kültür ve Turizm Bakanlığına Devlet Personel Başkanlığı DPB tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde yapılan kura sonucu 3713 sayılı kanunun hükümleri gereğince ataması yapılanlar için istenen belgeler açıklandı. Kültür Bakanlığı tarafından yapılan duyuruya ve atama belgelerinin tüm ayrıntıları ile formlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kültür Bakanlığı kadrolarına açıktan ataması yapılan memur adaylarının istenen belgeleri 12 Temmuz 2017 tarihine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen veya posta yolu ile göndermeleri gerekiyor. Belirtilen süreye kadar belgelerin ulaştırılması şarttır. Belgelerin son altı ay içerisinde alınmış olması gerekmektedir. Adli sicil belgesinin 21 Haziran 2017 tarihi veya sonrasına ait olması gerekiyor.

Atamaya esas istenen belgeler; Form dilekçe, Devlet Personel Başkanlığı atama sonuç belgesi, diploma veya geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği, yerleşim yeri belgesi, nüfus cüzdanının onaylı fotokopisi, sağlık raporu. 21 Haziran 2017 tarihi veya sonrası itibariyle alınan adli sicil belgesi, erkek adaylar için askerlik durum belgesinin onaylı örneği, 2 vesikalık fotoğraf, mal bildirimi olarak açıklandı.

Yerleştirildikleri halde atama için öngörülen niteliklerden herhangi birisine sahip olmayan veya gerekli belgeleri belirtilen süre içinde belirtilen adrese teslim etmeyen adayların atamaları yapılmayacak. Duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
3713 Sayılı Kanunla Kültür Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!