3713 Sayılı Kanunla Orman Bakanlığına Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

3713 sayılı kanun kapsamında Orman ve Su İşleri Bakanlığına atanan adaylar için önemli bir duyuru yayımlandı. Duyurunun detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

30801

Orman ve Su İşleri Bakanlığının internet adresinden 3713 sayılı kanun kapsamında yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımladı. Devlet Personel Başkanlığı tarafından 15 Haziran 2017 tarihli kura sonuçlarına göre şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarından Orman ve Su İşleri Bakanlığı kadrolarına açıktan yerleştirilen memurlar için atamaya esas istenen belgeler açıklandı.

Orman Bakanlığına yerleştirmesi yapılan memur adayların adlarına yapılacak tebligatı beklemeksizin istenilen evraklarla birlikte Alparslan Türkeş Caddesi No:71 Beştepe / Yenimahalle / Ankara adresindeki Bakanlığın Personel Dairesi Başkanlığına evrakları eksiksiz bir şekilde doldurarak 14 Temmuz 2017 tarihi mesai bitimine kadar şahsen başvurmaları gerekiyor.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 3713 sayılı kanun kapsamında atamaya esas istenen belgeler; Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, mezuniyet belgesi, 8 adet vesikalık fotoğraf, yerleştirme belgesi bilgisayar çıktısı. Adli sicil kaydı, atama başvuru formu, askerlik durum belgesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, kamu görevlileri etik sözleşmesi olarak ilan edildi. Orman ve Su İşleri Bakanlığı duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

Exit mobile version