1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 3713 Sayılı Kanunla Tarım Bakanlığına Açıktan Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu
3713 Sayılı Kanunla Tarım Bakanlığına Açıktan Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

3713 Sayılı Kanunla Tarım Bakanlığına Açıktan Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 3713 sayılı Kanun ile ataması yapılanlar için bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuru ile şehit ve gazi yakını atamasıyla yerleşen adaylardan istenen belgeler açıklandı.

A+A-

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı (GTHB) tarafından 3713 sayılı Kanun ile kadrolarına ataması yapılan memur adayları için duyuru yayınlandı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının internet sitesinden yayınlanan duyuruda, 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında bakanlığa ataması yapılan şehit ve malul yakınlarının açıktan atamalarının yapılabilmesi için istenen belgeler açıklandı.

Yerleşmeye hak kazanan memur adaylarının Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına açıktan atamalarının yapılabilmesi için aşağıdaki belgelerle birlikte, yazının kendilerine ulaştığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapmaları gerekiyor. Belgeler GTHB Personel Genel Müdürlüğüne teslim edilecek.

3713 sayılı Kanun kapsamında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına açıktan memur ataması yapılan memur adaylarından dilekçe, beyan formu, sağlık raporu gibi belgelerle birlikte müracaat etmeleri gerekiyor. Adaylardan ayrıca diploma örneği, nüfus cüzdanı örneği, askerlik durum belgesi, ikametgah belgesi, 6 adet fotoğraf, mal beyannamesi ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu isteniyor.

Beyan formu için TIKLAYINIZ. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.