3713 Sayılı Kanunla THSK’ya Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna 3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında açıktan yerleştirilen memur adayları için atama duyurusu yayınlandı. Memur adaylarından istenen belgeler neler?

32565
Daha Fazla Göster

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde yapılan açıktan atama sonucunda Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleştirilen memur adayları için atama duyurusu yayınlandı. Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından yayımlanan duyuruda, kadrolarına atanmaya hak kazanan şehit yakını, gazi ve gazi yakını memur adaylarının atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için istenen belgelere de açıklandı.

THSK kadrolarına yerleşen memur adayları istenen belgeleri 14 Temmuz 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar ikamet ettiği, atandığı veya bulunduğu ilden herhangi birinin İl Halk Sağlığı Müdürlüğüne bizzat kendisi veya noter aracılığı ile vekâlet verdiği kişi aracılığı ile teslim edebilecekler.

THSK atamaya esas belgeler; Diploma ya da mezuniyet belgesi, 2 adet fotoğraf, açıktan atama başvuru formu, mal bildirim beyannamesi, l8 yaşını tamamlamamış adaylardan mahkemeden alınmış Kaza-i rüşt kararı olarak açıklandı. Eğitimini yurt dışında tamamlayanlardan diplomalarının denkliği, Milli Eğitim Bakanlığı veya Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylı denklik belgesi de kabul edilecek.

Güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması formu bilgisayar ortamında üç nüsha halinde doldurulup İl Halk Sağlığı Müdürlüğünce belirlenmiş yetkili kişi tarafından (resimli, imzalı, fotoğraf yapıştırılmış şeklinde) onaylatılmış hali ile teslim edilecek. Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna yerleştirilen memur adayları için yayınlanan duyuru metnine ve gerekli belgelere ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
3713 Sayılı Kanunla THSK’ya Yerleşenler İçin Memur Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!