1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 3713 Sayılı Kanunla TKHK'ye Yerleşenler İçin Atama Duyurusu
3713 Sayılı Kanunla TKHK'ye Yerleşenler İçin Atama Duyurusu

3713 Sayılı Kanunla TKHK'ye Yerleşenler İçin Atama Duyurusu

3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında TKHK tarafından duyuru yayınlandı. Duyuruda Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna memur ataması yapılması için istenen belgeler belirtildi.

A+A-

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından 3713 sayılı Kanun kapsamında yapılan atamalarla ilgili bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda Terörle Mücadele Kanunu kapsamında TKHK'ye yerleştirilen şehit ve gazi yakını adayların memur olarak atamalarının yapılması için adaylardan istenen belgeler ile başvuru detayları ilan edildi.

3713 sayılı Kanun kapsamında alınan başvurular ve kura sonucunda Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumuna yerleşen adayların açıktan atama başvuru formu, Şehit Yakınları ile Gazi ve Gazi Yakınlarının Atama Teklif Kurası sonucu Yerleştiğine dair yerleşme belgesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, mezuniyet belgesi, 2 adet fotoğraf, mal bildirim beyannamesi, kaza-, rüşt kararı (18 yaşını doldurmayanlar için) ve Şehit Yakınları ile Gazi Ve Gazi Yakınlarının Atama Teklif Kurası sonucu ile birlikte müracaat etmeleri gerekiyor.

15 Haziran 2017 tarihinde gerçekleşen atama teklif kurası ile TKHK'ye yerleşen adayların yukarıda belirtilen belgeleri 12 Temmuz 2017 tarihine kadar teslim etmeleri gerekiyor. Müracaatlar TKHK İnsan Kaynakları Kurum Başkan Yardımcılığının ilgili Daire Başkanlıklarına şahsen yapılacak. İlgili duyuru için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler