1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 3713 Sayılı Kanunla Ulaştırma Bakanlığına Açıktan Yerleşenler İçin Atama Duyurusu
3713 Sayılı Kanunla Ulaştırma Bakanlığına Açıktan Yerleşenler İçin Atama Duyurusu

3713 Sayılı Kanunla Ulaştırma Bakanlığına Açıktan Yerleşenler İçin Atama Duyurusu

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından 3713 sayılı kanun kapsamında yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayınlandı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.

A+A-

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından 3713 sayılı kanun kapsamında yerleştirmesi yapılan memur adayları için atama duyurusu yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılan açıktan atama ile şehit yakını, gazi ve gazi yakını olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı kadrolarına yerleştirilen adayların atama işlemlerinin tamamlanabilmesi için istenen belgeler açıklandı.

Memur adaylarının atamalarının tamamlanabilmesi için 20 Eylül 2017 Çarşamba günü mesai bitimine kadar istenen belgeleri Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Hakkı Turayliç Caddesi No:5 Emek Ankara adresine şahsen, posta ya da kargo yolu ile ulaştırmaları gerekiyor.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına yerleştirilen memur adaylarından istenen belgeler; Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, askerlik durum belgesi, 6 adet vesikalık fotoğraf. Adli sicil kaydı, adres beyanı, sağlık beyanı, atama başvuru formu, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, etik sözleşmesi, mal bildirim beyannamesi olarak açıklandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına yerleştirilen memur adayları için yayınlanan duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.