3713 Sayılı Kanunla Vakıflar Genel Müdürlüğüne Yerleşenler İçin Atama Duyurusu

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından 3713 sayılı Kanun ile ataması yapılanlar için bir duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda şehit ve gazi yakını atamasıyla yerleşen adaylardan istenen belgeler belirtildi.

featured

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) tarafından 3713 sayılı Kanun ile ataması yapılan adaylar hakkında bir duyuru yayınlandı. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından internet sitesinden yayınlanan duyuruda, 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu kapsamında genel müdürlüğe atanmaya hak kazanan şehit ve gazi yakınlarının memur olarak atamalarının yapılması için istenen belgeler ile formlar belirtildi.

Terörle Mücadele Kanunu uyarınca Vakfılar Genel Müdürlüğüne açıktan ataması yapılan adaylardan bazı belgeler isteniyor. Adayların sağlık kurulu raporu, öğrenim belgesinin aslı ya da onaylı örneği, adli sicil belgesi, 8 vesikalık fotoğraf, askerlik durum belgesi, hazırlık sınıfında okuduysa bunu gösterir belge, nüfus cüzdanı fotokopisi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu ile birlikte müracaat etmeleri gerekiyor.

3713 sayılı Kanun ile yerleşen adayların Vakıflar Genel Müdürlüğüne açıktan memur atamasının yapılması için istenen belgelerle birlikte, tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvuru yapmaları gerekiyor. Belgeler Ankara’da bulunan Vakıflar Genel Müdürlüğüne teslim edilecek. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
3713 Sayılı Kanunla Vakıflar Genel Müdürlüğüne Yerleşenler İçin Atama Duyurusu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!