1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. 4 Belediye İlköğretim Mezunu 6 İşçi Alımı Yapacak! - İŞKUR İş İlanları
4 Belediye İlköğretim Mezunu 6 İşçi Alımı Yapacak! - İŞKUR İş İlanları

4 Belediye İlköğretim Mezunu 6 İşçi Alımı Yapacak! - İŞKUR İş İlanları

İŞKUR iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanlara göre 4 İlçe Belediyesi toplamda 6 kamu işçisi alımı gerçekleştirecek.

A+A-

İŞKUR tarafından yayınlanan iş ilanları kapsamında toplamda 4 belediyenin 6 işçi alımı gerçekleştireceği duyuruldu. Belediye İşçi alımı Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi, Satış Danışmanı (Lpg Satış Elemanı Pompacı), Beden İşçisi ve Havuz Suyu Operatörü şeklinde olacak.

Belediye işçi alımı için başvuru yapacak adayların tamamının ilköğretim mezunu olması gerekiyor. İşçi alımına başvuru yapacak adaylar 9 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor. Peki İŞKUR iş İlanları kapsamında yayınlanan işçi alımı için başvuru tarihi, başvuru yeri ve özel şartlar nelerdir. Şimdi bu bilgileri sizlerle paylaşalım.

BİLECİK VEZİRHAN BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Toplam 2 işçi alımı yapılacak. Kamu personeli alımı beton parke ve bordür taşı döşeme İşçisi olarak gerçekleşecek.  17.09.2019 tarihinde saat 14.00’de Vezirhan Belediye Başkanlığı'nda kura çekilecek. Kurada seçilenler 18.09.2019 tarihinde mülakata alınacak.

ISPARTA BÜYÜKKABACA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Toplam 1 kişi alınacak. İlköğretim mezunu olmak, LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli Belgesi (MEB Onaylı) ve Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde elle taşıma belgesi aranan şartlar arasında bulunuyor.  İlana başvuru yapan adayların, istenilen belgelerin en geç 17.09.2019 günü saat 15.00’a kadar Büyükkabaca Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekiyor.

KASTAMONU ABANA BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Toplam 2 personel alımı yapılacak. Alım Şoför ve beden işçisi olarak gerçekleşecek. Beden işçisi alımı için 4 ay süre ile çalıştırılmak üzere ve ihtiyaç halinde binek araç kullanabilecek en az B Sınıfı ehliyete sahip, Şoför alımı ilanı için ise 4 ay süre ile çalıştırılmak üzere C Sınıfı ya da E Sınıfı ehliyete sahip geçici personel alınacak. Noter Kurası Merkez Mah. Cumhuriyet Meydanı No:1 adresinde bulunan Abana Belediye Başkanlığı'nda 10.09.2019 tarihinde saat 10.00 'da yapılacak.

AKSARAY TOPAKKAYA BELEDİYE İŞÇİ ALIMI

Toplam 1 kişi alınacak. Alım havuz suyu operatörü şeklinde gerçekleşecek. Başvuru yapacak perosnel adayların MEB onaylı havuz suyu operatörlüğü belgesine, en az 14 yıl deneyime sahip e sınıfı sürücü belgesine ve sağlık raporuna sahip olması gerekiyor.

NOT: İstenen evraklar 13.09.2019 tarihinde 08.00-17.00 saatleri arasında Topakkaya Belediye Başkanlığına teslim edilmesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler