4 Üniversiteye 88 Akademik personel alımı yapılacak

Bingöl üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Türk-Alman üniversitesi akademik personel alımı yapıyor.

23177
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilanda 4 Üniversitenin Akademik personel ihtiyacını karşılamak için Personel alım ilanı yayınlandı. İlanda belirtilen üniversiteler Bingöl üniversitesi, Kafkas Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Türk-Alman üniversitesidir. Akademik personel alımları ile ilgili detaylar aşağıdadır.

Bingöl üniversitesi 4 Profesör, 3 Doçent, 12 Yrd. Doçent alımı yapılacaktır. Akademik Personel alımı yapılacak Fakülteler ise Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bölümler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Veteriner Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Bingöl Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu, Genç Meslek Yüksekokulu fakültelerine alımlar yapılacak. Adaylar Başvurularını 29 Temmuz Mesai bitimine kadar Rektörlükte yapmaları gerekmektedir. İlanın detaylarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Kafkas Üniversitesi 1 Profesör, 2 Doçent, 18 Yrd. Doçent alımı yapacaktır. Akademik Personel alımı yapılacak Fakülteler ise Veteriner Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Devlet Konservatuarı, Sarıkamış Turizm Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi alımları yapacaktır. Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracak adaylar Rektörlük Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekiyor. Yrd. Doçent Kadrosuna başvuracak adaylar ise ilgili akademik birimlere şahsen başvurmaları gerekiyor. Adayların 29 Temmuz mesai bitimine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. İlanın Tam metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Marmara Üniversitesi 22 Profesör, 17 Doçent akademik personel alımı yapacak. Akademik Personel alımları yapılacak Fakülteler ise Atatürk Eğitim Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Tıp Fakültelerine alımlar yapılacak. Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar Rektörlüğe şahsen 29 Temmuz mesai bitimine kadar başvurmaları gerekiyor. İlanın Tam metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Türk Alman Üniversitesi 7 Okutman(Almanca), 1 Okutman(İngilizce), 1 Okutman(Türkçe) akademik personel alımı yapacak. Akademik Personel alımları 29 Temmuz mesai bitimine kadar yapılabilecek. Gereken evrakları ve İlanın tam metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0