4924 sözleşmeli statüye geçecek doktorlar için başvurular başladı

Kamu hastanelerinde 4924 sözleşmeli statüye geçmek isteyen Acil Tıp Uzmanı ve Pratisyen Tabipler için duyuru yayınlanmaya başlandı.

23652
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilecek Kamu Hastaneleri Birliği bünyesinde görev yapmakta olan Acil Tıp Uzmanı ve Pratisyen Tabipler için 4924 Sözleşmeli Statüye Geçiş yapmak isteyenler için ilan metni yayımlandı. Başvurular Bilecek Kamu Hastaneleri Birliği sekreterliğine yapılması gerekmektedir.

Yayınlanan duyuruya göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 A maddesine göre kadrolu olarak çalışan tabip ve uzman tabip personelin sözleşmeli personel pozisyonlarına geçiş işlemleri kura ile yapılacak olup, söz konusu kura aşağıda belirtilen usul ve esaslara göre Bilecek Kamu Hastaneleri Sekreterliğince yapılacaktır. Alım yapılacak sayı ile başvurunun aynı olması halinde kura çekilmeyecektir. Aksi takdirde başvuruya talep çok olması durumunda kura çekilecektir.

Tabip ve Uzman Tabip (Acil Tıp) pozisyonlarının tamamı, ilgili unvan ve branştaki personelin pozisyonun bulunduğu sağlık biriminin Acil Servislerinde istihdam edilmek üzere kullanılacaktır. Bilecek Kamu Hastaneleri Birliği Sekreterliğince yayımlanacak olan kura neticesinde yerleşen personelin sözleşmeli statüye geçiş işlemleri ÇKYS üzerinden gerçekleştirilecek olup, personele Hizmet Sözleşmesi imzalatılarak göreve başlayışları sağlanacaktır.

Başvurular 22- 26 Ağustos 2016 tarihleri arasında Bilecik İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine yapılacak olup başvurular 29 Ağustos 2016 tarihinde değerlendirilecektir. Başvurular sonucu kura 31 Ağustos 2016 tarihinde saat 10.00’da çekilecektir. Ayrıca diğer iller için ilanların yayınlanıp yayınlanmadığını ilgili ilin Kamu Hastaneleri Birliği resmi web sayfasından sorgulanması gerekecektir. Bilecik İli Kamu Hastaneleri Birliği ilan metni için tıklayınız.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0