1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak
4/B Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

4/B Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Erzurum Atatürk Üniversitesi 4/B li sözleşmeli Personel Alımı için duyuru açıkladı. Üniversite yaptığı duyuruda

A+A-

Atatürk Üniversitesi 4/B Sözleşmeli hemşire Alımı Yapıyor. Erzurum Atatürk Üniversitesi 4/B li sözleşmeli Personel Alımı için duyuru açıkladı. Üniversite yaptığı duyuruda Ortaöğretim Hemşirelik Bölümü Mezunu 30 4/B li Sözleşmeli Hemşire alımı yapacağını bildirdi. Alınacak hemşirelerin 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları barındırmaları gerekiyor. Alımı yapılacak olan 4/B Sözleşmeli personeller 2012 Ortaöğretim KPSSP puan üstünlüğü ile sıralanacaklar.

Atatürk Üniversitesi’ne alınacak olan  4/B Sözleşmeli Hemşirelere Brüt olarak  1.915,43 Türk Lirası ödenecek. Personelin 35 Yaşını geçmemesi gerekiyor. Başvuruda ise  Nüfus Cüzdan Fotokopisi,  Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi aslı yada onaylı sureti, 2012 KPSS Ortaöğretim Sonuç Belgesi, Personel Daire Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru formu gerekiyor.

Atatürk Üniversitesi Atama Başvuru Formu

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.