1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. 5 Aralık 2014 Atama Kararları Resmi Gazete (Neredeyse Tüm Bakanlıklar)
5 Aralık 2014 Atama Kararları Resmi Gazete (Neredeyse Tüm Bakanlıklar)

5 Aralık 2014 Atama Kararları Resmi Gazete (Neredeyse Tüm Bakanlıklar)

5 Aralık 2014 Tarihli Resmi Gazete Atama Kararları ile Neredeyse Tüm Bakanlıklarda Atama ve Görevden Almalar yapıldı.

A+A-

5 Aralık 2014 Tarihli Resmi gazete ile birlikte Bakanlıklar, Kurum ve Kuruluşlara ait Atama Kararları da Yayımlandı. Atama kararı ile birlikte onlarca bürokrat atanırken, aynı zamanda görevden almalar oldu.

BAŞBAKANLIK

5 Aralık 2014 Tarihli Resmi gazete ile Başbakanlık Müşavirliğine Selma Üçüncüoğlu ile Zerin Elçi Coşkun atandı.

BAŞBAKAN YARDIMCILIĞI

Vakıflar Genel Müdürlüğünde Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Temel Ünlü, Samsun Vakıflar Bölge Müdürlüğüne Ali Şahin, atandı.

Hazine Müsteşarlığı Sigorta Denetleme Kurulu Başkanlığı Sigorta Denetleme Uzmanlıklarına, Sigorta Denetleme Uzman Yardımcısı Kuntay BAYDAR, Barış TAŞKESEN ve Ömer OY atandı.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi I. Hukuk Müşavirliğine Tuncay Kara atandı.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, İkili Siyasi İşler Genel Müdürü Ümit Yalçın, Müsteşar Yardımcılığına, Büyükelçi Ayşe Sinirlioğlu, İkili Siyasi İşler Genel Müdürlüğüne, Ortadoğu Genel Müdür Yardımcısı Can Dizdar, Tercüme Dairesi Başkanlığına, Armağan İnci Ersoy, İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına, Fatih Yıldız, Ortadoğu Genel Müdür Yardımcılığına, İhsan Mustafa Yurdakul ve Salih Mutlu Şen atandı.

Amerika Genel Müdür Yardımcılığına, Ece Öztürk Çil, Kültür İşleri Genel Müdür Yardımcılığına, Hatice Oya Tunga Çağlı, Kuzey Avrupa ve Baltıklar Genel Müdür Yardımcılığına, Füsun Aramaz, İkili Ekonomik İşler Genel Müdür Yardımcılığına, Şebnem Cenk atanmış oldu.

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine Metin Kayrak, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığına Ruhi Aksoy atandı. Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Asım Kafkas ise görevden alındı.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, İstanbul Vakıflar I. Bölge Müdürü İbrahim Özekinci, Rehberlik ve Denetim Başkanlığına, Personel Dairesi Başkanı Mehmet Haluk Uçkun atandı.

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Ömer Osman Moroğlu, Arslan Ağca, Ramazan Ulus başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

İçişleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Hüseyin Özalp 5 Aralık 2014 Tarihli resmi gazete yayımlanan atama kararı ile atandı.

 

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

Bakanlık Müşavirliğine, Diyarbakır İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tevfik Arıtürk atandı.Isparta İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç ise görevden alındı.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Denetleme Kurulu Üyeliğine Maliye Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Daire Başkanı İsmail Eraslan atandı.

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI

Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğüne Bekir Gezer, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğüne Mehmet Mehdi Gönülalçak, Hukuk Müşavirliğine Abdulkadir Sarı, Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Erdem Direkler, Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcılığına Aydın Özen, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına Alper Sınav atandı.

5 Aralık 2014 Tarihli ve 29196 Sayılı Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.