1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 5 Bakanlığa Ait 18 Ekim Tarihli Atama Kararları
5 Bakanlığa Ait 18 Ekim Tarihli Atama Kararları

5 Bakanlığa Ait 18 Ekim Tarihli Atama Kararları

Adalet, Dışişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık ile Milli Savunma Bakanlıklarına üst düzey atamalar yapıldı.

A+A-

Adalet, Dışişleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık ile Milli Savunma Bakanlıklarına üst düzey atamalar yapıldı. 5 bakanlığa ait atama kararları 18 Ekim 2017 tarihli ve 30214 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

 

Adalet Bakanlığı; Bakanlık Yüksek Müşavirliğine, Müsteşar Kenan İpek atanırken, Müsteşarlığa da Müsteşar Yardımcısı Selahaddin Menteş’in atanması uygun görüldü.

 

Dışişleri Bakanlığı; Açık bulunan 1. derece kadrolu Araştırmacı Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Özcan atanması uygun görüldü.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı; Açık bulunan 1. derece kadrolu Maden İşleri Genel Müdürlüğüne, Bakanlık Müşaviri Mithat Cansız atandı.

 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı; Müsteşar olarak görev yapan Dr. Nusret Yazıcı başka bir göreve atanmak üzere görevden alınırken, Müsteşar Yardımcısı Hadi Tunç Müsteşarlığa atandı.

 

Milli Savunma Bakanlığı; Bakanlık Müşavirliğine Askeri Fabrikalar Genel Müdürü Murat Akkaya atandı. Atama kararlarının yayımlandığı Resmi Gazete için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.