1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. 5 Hastanede Hemşirelik Sertifika Eğitim Programı Duyurusu
5 Hastanede Hemşirelik Sertifika Eğitim Programı Duyurusu

5 Hastanede Hemşirelik Sertifika Eğitim Programı Duyurusu

TKHK tarafından hemşirelik sertifika eğitim programı duyuruları yayınlandı. Buna göre 5 farklı hastanede acil bakım, palyatif bakım ve onkoloji hemşireliği sertifika eğitim programı uygulanacak.

A+A-

Sağlık Bakanlığına bağlı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK), hemşirelik sertifikalı eğitim programları hakkında duyurular yayınladı. TKHK'nin resmi internet sitesinde ilan edilen duyurularda 6 farklı hastane ve kurumda acil bakım, palyatif bakım ve onkoloji hemşireliği sertifikalı eğitim programı düzenleneceği ifade edildi. Hemşirelik sertifika programlarına başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

Diyarbakır Gazi Yaşargil EAH acil bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 7 Ağustos ile 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılacak olan sertifikalı eğitim programı, 11 Eylül ve 20 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 7 Ağustos ile 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Sertifikalı eğitim programı, 16 Ekim ve 2 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 14 Ağustos ile 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Sertifikalı eğitim programı, 25 Eylül ve 13 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 7 Ağustos ile 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılacak olan sertifikalı eğitim programı, 18 Eylül ve 27 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Bursa İnegöl Devlet Hastanesi palyatif bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 14 Ağustos ile 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Sertifikalı eğitim programı, 25 Eylül ve 13 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Onkoloji Hemşireliği Derneği onkoloji hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 14 Ağustos ile 25 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Sertifikalı eğitim programı, 25 Eylül ve 13 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Sertifikalı eğitim programlarına başvuracak adaylar belirtilen tarihler arasında programın düzenleneceği hastanede bulunacağından, kendi kurumlarını bilgilendirmeleri gerekiyor. Başvuru formu ve diğer bazı detaylar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler