1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. 5 Üniversite 211 Akademik personel Alacak 3 Ocak 2019
5 Üniversite 211 Akademik personel Alacak 3 Ocak 2019

5 Üniversite 211 Akademik personel Alacak 3 Ocak 2019

DPB tarafından 3 Ocak 2019 yan bugün yayımlanan ilanlara göre 5 Farklı üniversite 211 kadrolara akademik personel yerleştirecek. Hangi üniversiteler kaç alım yapılacak? Akademik alımlar hangi kadrolara olacak? Hepsinin cevabını MY Memur’da bulabilirsiniz.

A+A-

Şırnak Üniversitesi 48 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Akademik personel alımı Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi, Dr. Öğretim Görevlisi Doçent ve Profesör kadrolarına olacak. Adaylar şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapabilecek. Akademik personel alımında Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi 9 Ocak 2019 son başvuru tarihinde iken; Dr. Öğretim Görevlisi Doçent ve Profesör akademik personel alımları ise 21 Ocak 2019 tarihinde son bulacak.

Kocaeli üniversitesi 87 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Başvurmak isteyen adaylar 11 Ocak 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek. Profesör kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 6 takım dosya sunacaklar. Doçent kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doçentlik belgesi, özgeçmiş ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım dosya sunacaklar. Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuranlar; Bilimsel çalışma ve yayınlarını, doktora diploması özgeçmiş, yabancı dil belgesi ve bu bilgileri içeren CD ile birlikte 4 takım dosya olarak sunacaklar.

Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi 25 Akademik Personel Alımı Yapıyor! Öğretim ve Araştırma görevlisi kadrolarına alınacak adaylar için son başvuru tarihi 14 Ocak 2019.Akaemik adaylar 23 Ocak 2019 günü Üniversitenin web sitesinden sonuçları öğrenebilecekler.

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 18 Akademik Personel alımı yapıyor! Akademik personel alımı Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyeleri kadrosuna olacak. Profesör ve Doçent kadroları daimi statüde kadrolara yerleştirilecek.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 47 Akademik Personel Alıyor. Yapılacak olan akademik alım Dr. Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarına olacak. Dr. Öğretim Üyesi Üniversitenin Pazarcık Meslek Yüksekokulu yerleşkesi ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu birimine son başvuru 14 Ocak 2019 olarak belirtiliyor. Diğer Doçent, Profesör ve Araştırma görevlisi için son başvuru tarihi ise 8 Ocak 2019 olarak belirtiliyor.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler