6 Ocak Çarşamba Tatil Olan İllerin Tam Listesi

Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Yurt Genelinde Birçok Vilayette Yarın 6 Ocak Çarşamba Günü Eğitime Ara Verildi. Hangi İllerde Okullar Tatil Tam Listesi

12508
Daha Fazla Göster

Sivas’ta süren yoğun kar yağışı yüzünden Sivas merkez başta olmak üzere ilçeler ve köylerde eğitime ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan gazi, hamile ve engelli personellerinde idari izinli sayılacakları belirtildi. 

Bayburt’ta süren yoğun kar yağışı eğitime zorunlu ara verdirdi. Yetkililerin yaptığı açıklamalarda il genelinde Milli eğitim bakanlığına bağlı bütün özel ve kamu kuruluşlara 6 Ocak Çarşamba günü için eğitim ve öğretime ara verildiğini söyledi.

Giresun’da bugün il genelinde eğitime ara verilmişti.6 Ocak Çarşamba itibariyle sadece Şebinkarahisar ilçesinde eğitime ara verilecek.

Erzincan’da ilçelerde süren yoğun kar yağışı sebebiyle 4 ilçede ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.

Bartın merkezde 5 gündür yoğun kar yağışı sebebiyle merkez ve ilçelerde 6 ocak Çarşamba günü için eğitime ara verildi. Amasra ilçesinde ise eğitime devam etme kararı alındığı bildirildi.

Şırnak da valilikten yapılan açıklamaya göre merkez, ilçe, belde ve köylerde eğitime 1 gün ara verildi.

Kastamonu’da yoğun kar yağışı sebebiyle 6 Ocak Çarşamba günü için vilayetin Daday, Doğanyurt, Bozkurt, Şenpazar, Çatalzeytin, Azdavay ve Doğanyurt ilçelerinde eğitime 1 gün ara verildi.

Batmanda Sason ilçe kaymakamlığından yapılan açıklamada yarın için eğitime 1 gün ara verildi.

Bingöl valiliğinden yapılan açıklamada 6 Ocak Çarşamba günü için eğitime 1 gün ara verildi.

Diyarbakır’da yoğun kar yağışı sebebiyle eğitime 1 gün ara verildiği açıklandı.

Elazığ’da valilikten yapılan açıklamayla ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

Siirt’te zor sağlanan ulaşım sorunu sebebiyle köylerden taşımalı eğitim ile gelen öğrencilere 1 günlük idari izinli sayılarak eğitimde ara verildi.

Tunceli’de kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 4 ilçede eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verildiği açıklandı.

Tunceli Valiliği, il genelinde etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle il merkezi, Nazımiye, Hozat, Mazgirt ve Çemişgezek İlçelerinde ilk, ortaokul, lise, hayat boyu öğrenme ve özel eğitim kurumlarında eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verildiğini açıkladı. Pertek ilçesinde ise pansiyonlu okullar dışında eğitim öğretime ara verilirken engelli ve hamile vatandaşlar da yarın idari izinli sayılacak.

Ağrı Valisi Musa Işın, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Ağrı’nın Tutak ilçesinde okulların tatil olduğunu, il merkezi ve diğer ilçelerde ise yarın eğitim öğretime devam edileceğini belirtti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
6 Ocak Çarşamba Tatil Olan İllerin Tam Listesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!