1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. 62.Dönem DHY Kurası Başvuruları Hakkında Duyuru
62.Dönem DHY Kurası Başvuruları Hakkında Duyuru

62.Dönem DHY Kurası Başvuruları Hakkında Duyuru

Sağlık Bakanlığı 62.Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası İlanı hakkında duyuru yayımladı.

A+A-

Bakanlık üniversitelerintıp fakültelerinden tabip ve uzman tabipler mezun olanlardan uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 23/03/2015 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 62. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na alınacak.

Not: Dilekçeler elden, kargo ya da APS ile 23/03/2015 saat 18:00’a kadar Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben gönderilmelidir.  

Tescil işlemi ile ilgili kontrolü http://sbu2.saglik.gov.tr/drBilgi/ adresinden yapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.