1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. 63 Ceza İnfaz Kurumu Katibi Alımı Yapılacak
63 Ceza İnfaz Kurumu Katibi Alımı Yapılacak

63 Ceza İnfaz Kurumu Katibi Alımı Yapılacak

Ceza İnfaz Kurumu 63 adet büro personeli (ceza infaz kurumu katibi) alımı yapılacaktır.

A+A-

Adalet Bakanlığı 657 ya bağlı 4B li 1218 kişi personel alımı ile ilgili  duyuru sitemiz mymemur.com da yayınlamıştık. Bu duyuruda yer alan toplamda 63 adet büro personeli (ceza infaz kurumu katibi)alımı yapılacaktır.

Sözleşmeli büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi) adayları için ise yirmi katıkadar aday sayısı uygulamalı sınava çağrılacaktır. Uygulamalı sınavda başarılı olanlar arasından doğru kelime sayısı esas alınmak kaydıyla enfazla doğru kelime yazan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının üç katı kadar aday sözlü sınava çağırılacaktır.

Alınacak büro personelin  Askerlikle ilgisi bulunmaması gerekiyor.Yapılacak sınavın son başvuru tarihi olan 06 Mart 2015 itibariyle 18 yaşını doldurmuş olmak KPSS-14 sınavından en az 70  puan alanların başvuru yapabileceği. Büro personeli  kadrosuna başvuracak adayların 35 yaşını bitirmemiş olması gerekiyor.

27  Şubat 2015 tarihinde başlayıp  06 Mart 2015 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İlgili duyuru Aşağıdaki haberimizde mevcuttur. Bu duyuruya göre büro personeli kadrosuna başvurmak isteyen adayların duyuruda belirtilen maddeleri dikkatlice okuyarak başvurmaları gerekmektedir.

ADALET BAKANLIĞI TOPLAM 1218 PERSONEL ALIMI İÇİN TIKLAYINIZ.

Adalet Bakanlığı 115 Sağlık Personeli Alımı İçin Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 80 Adet Şoför Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 874 İnfaz ve Koruma Memuru Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 38 Teknisyen Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 24 Kaloriferci Alımı için Tıklayınız

Adalet Bakanlığı 24 Aşçı Alımı için Tıklayınız

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler