667 KHK ile kapatılan özel okulların tam listesi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre kapatılan özel okul listesi yayınlandı. Tam liste için tıklayınız.

23477
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), tarafından bugün yayınlanan yazıda 667 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye Göre Kapatılan Özel Okul Listesine yer verildi. Tüm illerde toplamda binden fazla okul kapatıldı. Kapatılan okullar anaokulundan, ilkokula, ortaokuldan tüm lise türleri de dahil olmak üzere tüm okullar tek tek yayınlandı. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan duyuruda bu okullarda okuyan öğrencilerin yapmaları gereken iş ve işlemler ile ilgili olarak da bilgi verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı binden fazla okulun kapatılmasının KHK ile yayınlanmasından sonra bu okullarda okuyan öğrencilerin nakil işlemleri için il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine müracaat etmeleri gerektiği hatırlatıldı. Kapatılan tüm okul türlerine ve tek tek açıklamalarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşmanız mümkün.

15 Temmuz darbe kalkışmaşı sürecinden sonra Fetö terör örgütü ile bağlantılı olduğu belirlenen binden fazla özel eğitim kurumu kapatıldı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilerin nakil süreci için il ve ilçe milli eğitim müdürlüklerine yönlendirilmesi istendi. Bu kapsamda kapatılan okullarla ilgili olarak Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü’nün bugün internet sayfasında yer verdiği tüm okul listesini indirmek için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!