692 KHK İle Adalet Bakanlığı İhraç Edilen 418 Personel İsim Listesi

692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamudan ihraç edilen memurların isimleri belli oldu. İhraç edilen memurların içinden 418 de Adalet Bakanlığı personeli bulunuyor. İhraç edilen memurların isim listesi için tıklayınız.

featured

14 Temmuz 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamudan ihraç edilen memurların isimleri belli oldu. İhraç edilen memurların içinden 418 de Adalet Bakanlığı personeli yer aldı. Adalet Bakanlığından ihraç edilen kamu personelinin isim listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Adalet Bakanlığından ihraç edilen memurlar içerisinde zabıt katipleri, teknisyenler, şoförler, sosyologlar, mübaşirler, öğretmenler, idare memurları, ceza infaz kurumu müdürleri ile infaz ve koruma memurları bulunuyor.

692 sayılı KHK ile olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu’nca 5/6/2017 tarihinde kararlaştırılmış. Bu kapsamda Adalet Bakanlığından ihraç edilen 418 kamu personelinin isim listesi için TIKLAYINIZ. 692 sayılı KHK ile ihraç edilen memurların tam listesi için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
692 KHK İle Adalet Bakanlığı İhraç Edilen 418 Personel İsim Listesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!