1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 692 KHK İle Jandarma Genel Komutanlığı İhraç Edilen Personel İsim Listesi
692 KHK İle Jandarma Genel Komutanlığı İhraç Edilen Personel İsim Listesi

692 KHK İle Jandarma Genel Komutanlığı İhraç Edilen Personel İsim Listesi

14 Temmuz 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ihraç edilen binlerce memurun isimleri belli oldu. 692 sayılı KHK kapsamında Jandarma Genel Komutanlığında görevli 235 personel ihraç edildi.

A+A-

14 Temmuz 2017 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan 692 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ihraç edilen binlerce memurun isimleri belli oldu. KHK/692 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile memuriyetten atılanlar ile görevine iade edilenlerinin isim listesi yayımlandı.

692 sayılı KHK kapsamında kamudan ihraç edilenler arasında Jandarma Genel Komutanlığında görevli 235 personel bulunuyor. Jandarma Genel Komutanlığından atılanlar arasında albay, kıdemli binbaşı, binbaşı, kıdemli yüzbaşı, yüzbaşı, kıdemli üstteğmen, üstteğmen, teğmen ve astsubaylar ve uzman çavuşlar yer alıyor.

Kanun Hükmünde Kararname ile ihraç edilenler kamu görevinden başka hiçbir işleme gerek kalmaksızın çıkarılmış oluyor. Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara aidiyeti, iltisakı veya bunlarla irtibatı olan ve ekli (7) sayılı listede yer alan kişilere 24/10/1983 tarihli ve 2933 sayılı Madalya ve Nişanlar Kanunu kapsamında verilmiş olan madalyalar geri alınacak.

692 sayılı KHK ile ihraç edilen 235 Jandarma Genel Komutanlığı personelinin isim listesi için TIKLAYINIZ. 692 sayılı KHK ile ihraç edilen memurların tam listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.