1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 692 Sayılı KHK İle İhraç Edilen 7 Bin 395 Kamu Personelinin İsim Listesi
692 Sayılı KHK İle İhraç Edilen 7 Bin 395 Kamu Personelinin İsim Listesi

692 Sayılı KHK İle İhraç Edilen 7 Bin 395 Kamu Personelinin İsim Listesi

Kamudan ihraç edilen memurların isim listesi az önce yayınlanan 692 sayılı KHK ile 14 Temmuz 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlandı. İhraç edilen memurların isim listesi için tıklayınız.

A+A-

Resmi Gazete’de az önce yayımlanan 692 saylı KHK ile binlerce memur kamudan ihraç edildi. KHK/692 Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirler Alınması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile memuriyetten atılanların isim listesine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu'nca 5/6/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır.

Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olan ve ekli (1) sayılı listede yer alan kişiler kamu görevinden başka hiçbir işleme gerek kalmaksızın çıkarılmıştır. Bu kişilere ayrıca herhangi bir tebligat yapılmaz.

692 saylı KHK ile Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara aidiyeti, iltisakı veya bunlarla irtibatı olan ve ekli (7) sayılı listede yer alan kişilere 24/10/1983 tarihli ve 2933 sayılı Madalya ve Nişanlar Kanunu kapsamında verilmiş olan madalyalar geri alınmıştır.

692 saylı KHK ile ihraç edilen 1 nolu memur listesi için TIKLAYINIZ. İade edilen 2 nolu memur listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.