7 Bakanlığa Ait Üst Düzey Atama Kararları Yayımlandı

Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, Millî Eğitim ile Sağlık Bakanlıklarına ait üst düzey atama kararları 7 Temmuz 2017 tarihli ve 30117 sayılı resmi Gazete’de yayımlandı.

32556
Daha Fazla Göster

Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, Millî Eğitim ile Sağlık Bakanlıklarına ait atama kararları 7 Temmuz 2017 tarihli ve 30117 sayılı resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. 7 Bakanlığı yapılana üst düzey atamalar aşağıdaki gibidir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğüne Banu Aslan Can atandı.

Dışişleri Bakanlığında; Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılıklarına Büyükelçi Kaan Esener, Büyükelçi Ümit Yardım, Güneydoğu Asya ve Pasifik Genel Müdür Yardımcılığına Tercüme Dairesi Başkanı Armağan İnci Ersoy atandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Batman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Nurettin Kiyas, Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Selçuk, Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Burak Keser atandı.

Kalkınma Bakanlığında; Kalkınma Bakanlığı Müşavirliğine Planlama Uzmanı Ramazan Güven, Müsteşar Yardımcılığına Bakanlık Müşaviri Hayri Maraşlıoğlu, Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğüne İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Emin Sadık Aydın atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşavirliğine Rehberlik ve Teftiş Başkanı Zafer Yıldırımlı atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında; Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanırken Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Sabahattin Dülger, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Aşım atandı.

Sağlık Bakanlığında; Sağlık Bakanlığı Müşavirliğine Semiha Paksoy atandı. 7 Temmuz 2017 Tarihli ve 30117 Sayılı Resmî Gazete için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
7 Bakanlığa Ait Üst Düzey Atama Kararları Yayımlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!