1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. 7 Farklı Üniversite Yayımladı!! Akademik Personel Alımı- Temmuz 2019
7 Farklı Üniversite Yayımladı!! Akademik Personel Alımı- Temmuz 2019

7 Farklı Üniversite Yayımladı!! Akademik Personel Alımı- Temmuz 2019

7 farklı ilde ki Üniversiteler akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Hangi üniversite kaç akademik personel alımı yapıyor? Başvurular ne zaman? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

A+A-

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi 24 Akademik Personel Alıyor

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan akademik personel alımı gerçekleştirecek. Yapılacak olan alım Dr. Öğretim Görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarında olacak.

Bandırma On Yedi Eylül akademik alıma başvurular 7 Temmuz 2019 -22 Temmuz 2019 günü saat 17.00’ye kadar yapılacak. Profesör ve Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığına, Doktor Öğretim Üyesi Kadrosu içinde ilgili birimlere başvuru yapacaklar.

Gebze Teknik üniversitesi 5 (beş) akademik personel alımı yapıyor.

Gebze Teknik Üniversitesi Matematik ve Kimya bölümüne araştırma görevlisi unvanıyla bir akademik personel alımı yapıyor. Araştırma Görevlisi kadrosuna başvurabilmek için ilana ilk başvuru tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olanların başvuru yapabileceği ilan için adaylar Munzur Üniversitesi web sitesinden alacakları başvuru formu ile müracaat edecekler.

Doğuş Üniversitesi 1 akademik personel alımı yapıyor.

Öğretim üyeliğine müracaat eden adayların, ilanda açıklama olarak belirtilen şartları sağlamaları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesindeki şartları taşımaları isteniyor.

Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adaylar, Doğuş Üniversitesi web adresinde yer alan dilekçe ve istenilen diğer belgeler ile birlikte, ilanın Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuruda bulunacaklar. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Malatya Turgut Özal 7 (yedi) akademik personel alımı yapıyor.

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha(profesör kadrolan için 6 dosya) dosya ile başvuru yapabilecek. Doçent kadrosu akademik personel alımı için Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor. Akademik personel alımına başvurular 7 Temmuz 2019 -26 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacak.

Kayseri Üniversitesi 2 Akademik Personel Alıyor.

Yapılacak olan akademik alım Develi İslami İlimler Fakültesi Doktor Öğretim Üyesi ve Doçent unvanı ile 2 akademik alım yapılacak.

Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 2 akademik personel alımı yapıyor.

Akademik personel alımında yerleştirmeler, Yabancı Diller Yüksekokulu ve Siyasal Bilgiler Fakültesine yapılacak. Başvurular 24 Temmuz 2019 tarihine kadar şahsen ya da posta yolu ile yapılacak.  

Erzurum Teknik Üniversitesi 9 akademik personel alımı yapıyor.

Yapılacak olan akademik alım Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Fakültesi ve Fen-Edebiyat gibi bölümlere olacak. Posta ile müracaat edecek adaylar için; postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacak. Başvuru Formalarına ve ayrıntılı bilgilere Erzurum Teknik Üniversitesi internet adresi ulaşılabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler