7 Mart Şans Topu Sonuçları – Milli Piyango İdaresi

Nefesler tutuldu. Şans Topu oynayanlar heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki 7 Mart Şans Topu sonuçları açıklandı mı? İşte 7 Mart Şans Topu sonuçlarına ilişkin tüm detaylar...

7 Mart Şans Topu Sonuçları - Milli Piyango İdaresi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şans Topu çekilişinde bu hafta 873. hafta çekilişinin heyecanı yaşanıyor. Binlerce Şans Topu tutkunu nefeslerini tuttu, heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor. Peki 7 Mart Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu büyük ikramiye hangi illere çıktı? Şans Topu sonuçları bu hafta da devir mi etti? Şans Topu büyük ikramiye hangi şanslı numaralara isabet etti?

Şans Topu çekilişi her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük heyecan yaratıyor. 873. hafta Şans Topu sonuçları henüz açıklanmadı. 7 Mart 2018 Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresinin resmi internet sitesinden duyurulacak. Şans Topunun bu hafta gerçekleştirilecek çekilişinde büyük ikramiyenin 2 milyonu bulması bekleniyor. Şans Topu sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizdeki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

Şans Topu çekiliş sonuçları ve kazanan şanslı numaralar her hafta olduğu gibi bu haftada saat 21:30’dan sonra MPİ’nin internet sitesinden duyurulacak. Şans Topu sonuçlarına göre büyük ikramiyenin hangi şanslı numaralara ve hangi illere çıkacağı da büyük merak konusu.

Şans Topu çekilişinde geçen hafta hangi numaralar kazandı? Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 28 Şubat Şans Topu sonuçlarına göre büyük ikramiye kazanan şanslı  numaralar 2, 5, 6, 14, 30 ve + 13 olarak belirlendi. MPİ tarafından açıklanan Şans Topu sonuçlarına göre 5+1 bilen kimse çıkmayınca 789.141,73 liralık büyük ikramiye bu haftaya devir etti. 7 Mart Şans Topu sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!