1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. 700 Sayılı KHK Resmi Gazete'de Yayımlandı – Yeni KHK Tam Metni
700 Sayılı KHK Resmi Gazete'de Yayımlandı – Yeni KHK Tam Metni

700 Sayılı KHK Resmi Gazete'de Yayımlandı – Yeni KHK Tam Metni

Resmi Gazete’de yeni KHK yayımlandı. Yeni çıkan 700 sayılı KHK tam metni için tıklayınız. Son KHK’da ihraçlar var mı? Cumhurbaşkanlığı sistemi değişikliği haberimizde yer alıyor. 7 Temmuz KHK detayları için tıklayınız.

A+A-

7 Temmuz 2018 tarihli Resmi Gazete mükerrer sayısı yayımlandı. Mükerrer olarak Kanun Hükmünde Kararname de yayınlandı. 700 sayılı KHK Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. 700 sayılı son KHK geceden beri yüzbinlerce kişi tarafından bekleniyordu.

Bu KHK'da da ihraç listesi yer almadı. KHK Anayasada Yapılan Değişikliklere Uyum Sağlanması Amacıyla Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnameolarak yayımlandı. İhraçlar için ayrı kararname çıkacak. KHK metni için TIKLAYINIZ.

Kanun Hükmünde Kararnamede yer alan hükümler, yeni Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili düzenlemeleri içeriyor. Bazı kanunlarda yapılan değişikliklerle birlikte, uyum sağlanması amacıyla adımlar atılmış oldu. KHK ihraç edilenler için bekleyiş ise bu KHK'nın ardından da devam ediyor.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler