1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 8 Ağustos 2014 Resmi Gazete Atama Kararları Kim Görevden Alındı Kim Atandı
8 Ağustos 2014 Resmi Gazete Atama Kararları Kim Görevden Alındı Kim Atandı

8 Ağustos 2014 Resmi Gazete Atama Kararları Kim Görevden Alındı Kim Atandı

Bir çok bakanlık tarafından yeni atamalar ve görevden almalar yapıldı. 8 Ağustos 2014 Resmi Gazete Atama Kararları

A+A-

8 Ağustos 2014 Cuma günü resmi gazetede yayımlanan Atamam Kararları ile bir çok Bakanlık ve Kurumlarından görevden almalar ve atamalar söz konusu oldu.Başbakanlık Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği Araştırma ve Değerlendirme Dairesi Başkanı Abdullah Akaya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Hatay Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Lokman Yeşilkaya, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Başmüfettişi Dr. Talip Ünsaldı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Levent DEMİREL görevden alındı.

Başbakan Yardımcılı İş Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine (Hazine) Yusuf Rıza UZUN POSTALCI, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Elazığ Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Zafer AYDIN,  Çanakkale Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne, Hacı Bekir TUNCER, Mardin Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Yusuf ÇERMİK, Zonguldak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Resul ACAR,  Kocaeli Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Erzurum Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan AYDIN, Bartın Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Birol CANGİ, Kırıkkale Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne Okan ŞAHİN atandı.

İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliğine, Eski Gaziantep İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ömer ÖZCAN, Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdür Yardımcılığına, Dr. Cengiz AYDİN, Maliye Bakanlığı Vergi Müfettişliğine sınavı kazanan Fatih AY, Millî Eğitim Bakanlığı, Antalya İl Millî Eğitim Müdürlüğüne, Osman Nuri GÜLAY, MEB Müşavirliğine Ömer AKAR, Artvin İl Millî Eğitim Müdürlüğüne, Mustafa YANMAZ atandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.