8 Şubat İtibarıyla Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklanan 26 Kurum ve Bakanlıklar

8 Şubat 2018 itibarıyla taşeron sonuçları açıklanmaya devam etti. 3 Bakanlık daha taşeron sonucunu açıkladı. Ayrıca haberimizde taşeron başvuru sonucu açıklanan tüm kurumların listesine ulaşabilirsiniz. Taşeron başvuru sonuçları için tıklayınız.

39264
Abone Ol
Daha Fazla

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 1 Ocak 2018 tarihli resmi gazetede yayımlanan kamu kurum ve kuruluşlarında personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına veya mahalli idare şirketlerinde işçi statüsüne geçirilmesine ilişkin 375 sayılı kanun hükmünde kararnamenin geçici 23 ve geçici 24’üncü maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esaslar yayımlanmasının ardından sürek tavsiye tarihi olan 20 Şubat’a kadar tamamlanacak.

20 Şubat 2018 tarihi tavsiye niteliğinde olduğunda açıklanmayan kurumlar da olabilir. Bu kapsamda bugün hazırladığımız haberde şu ana kadar açıklanan tüm kurumlar yer alıyor. 8 Şubat itibarıyla 3 Bakanlık daha taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Taşeron başvuru sonuçlarına itirazlar nasıl yapılacak? Tespit komisyonu kararına göre sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren öngörülen süre içerisinde gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilir.

İtirazlar derhal incelemeyi yapan tespit komisyonuna intikal ettirilir. Talep, komisyonca değerlendirilerek öngörülen süre içerisinde karara bağlanır ve sonuç ilgilisine yazılı şekilde tebliğ edilir. İtiraz üzerine tespit komisyonunca verilen kararlar kesindir.

Taşeron başvuru sonucu açıklanan kurumlar; Hakkari Belediyesi, Hacıbektaş Veli Üniversitesi, Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Gaziantep Polis Meslek Eğitim Merkezi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü.

Kars Aile İl Müdürlüğü, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Celal Bayar Üniversitesi, Amasya Taşova Belediye Başkanlığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri ASKİ taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sakarya Üniversitesi, Yozgat Kredi ve Yurtlar Kurumu, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Eyüp Devlet Hastanesi Müdürlüğü, Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı.

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı taşeron başvuru sonuçları, Dışişleri Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Orman ve Su İşleri Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları da açıklandı. Ayrıca diğer kurumlar bağlantıları ile şu şekildedir.

SGK için TIKLAYINIZ.

Konya OGM Bölge Müdürlüğü için TIKLAYINIZ.

Ankara Batı Adliyesi taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

İzmir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ.

Nevşehir HacıBektaş Veli Üniversitesi Taşeron sonuçları için TIKLAYINIZ.

ASKİ Taşeron Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Sağlık Bakanlığı taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ

Dışişleri Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı OSB Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Ulaştırma Bakanlığı Taşeron Başvuru Sonuçları için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!