1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. 9 Bakanlıkta Üst Düzey Atama Gerçekleşti Kim Görevden Alındı Kim Atandı
9 Bakanlıkta Üst Düzey Atama Gerçekleşti Kim Görevden Alındı Kim Atandı

9 Bakanlıkta Üst Düzey Atama Gerçekleşti Kim Görevden Alındı Kim Atandı

Başbakan Yardımcılığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Millî Eğitim, Millî Savunma ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına Ait Atama Kararları

A+A-

Başbakan Yardımcılığından çıkarılan karar ile Vakıflar Genel Müdürlüğünde açık bulunan Vakıflar Meclisi Üyeliğine Arif Dülger, Erzincan İl Müftülüğüne Yavuz Karabayır, Açık bulunan Tokat İl Müftülüğüne Ahmet Erdem atandı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından çıkarılan atama kararıyla Nevşehir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Muammer COŞKUN, Uşak Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Barış Kılınç, Amasya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Süleyman Koca, Düzce Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Erdal Gevrek, Erzincan Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hüseyin Erdem, Isparta Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Albayrak, Kütahya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Şaban Küçükgümrah ise başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından çıkarılan atama kararı ile, Türkiye İş Kurumu Genel Müdür Yardımcılığına Cafer Uzunkaya atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığından çıkarılan atama kararı ile Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Şakir Zeki Özgül görevden alınırken yerine, Özcan Altındağ atandı.Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine Abdullah Tombul atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında ise;İç Ticaret Genel Müdür Yardımcılığına, Adnan Yankın, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Yardımcılığına Avni Dilber, Kooperatifçilik Genel Müdür Yardımcılığına Arif Sami Seymenoğlu, Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine Ali Gülşen, Nihat Özay, Güngör Öztürk, Yahya Baba, Ömer Faruk Şah, Mehmet Sağlam, Muammer Tanrıvermiş, Yücel Karadiş atandı.İzmir Ticaret İl Müdürlüğüne Cevat Akgönüllü, Çanakkale Ticaret İl Müdürlüğüne Hüsniye Fırat, Kilis Ticaret İl Müdürlüğüne İsmail İncesoy, Bursa Ticeret İl Müdürlüğüne Zübeyir Tokgöz, Edirne Ticaret İl Müdürlüğüne Mahmut Altun, Malatya Ticaret İl Müdürlüğüne Ahmet Demirbağ, Yozgat Ticaret İl Müdürlüğüne İbrahim Akdaş, Karaman Ticaret İl Müdürlüğüne Yusuf Arı, Antalya Ticaret İl Müdürlüğüne, Hüseyin Yalçın Koca atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Nüsret Tutan, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Doç. Kaşif Lemi Bilgin, Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Osman Gül ise başka bir göreve atanmak üzere görevden alındı.Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğüne, Genel Müdür Yardımcısı Dr. Murat Salim Tokaç, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür Yardımcılığına Mehmet Akyapı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına Mustafa Bozdemir, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına Fevzi Pamukçuoğlu, Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşaviri Dr. Zehra Gangam, Telif Hakları Genel Müdür Yardımcılığına, Erkin Yılmaz atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı Atamaları İçin TIKLAYINIZ

Millî Savunma Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Mehmet Aktaş atandı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne Okan Kurşun, Van 17. Bölge Müdürlüğüne Trabzon 22. Bölge Müdürü Mehmet Recep Çıtır atanırken, Trabzon 22. Bölge Müdürlüğüne Adil Erdoğan Yaşaroğlu, Elazığ 9. Bölge Müdürlüğüne, Okan Bal atandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.