1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. 9 Hastanede Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programı Duyurusu
9 Hastanede Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programı Duyurusu

9 Hastanede Hemşirelik Sertifikalı Eğitim Programı Duyurusu

TKHK tarafından hemşirelik sertifika eğitim programı duyuruları yayınlandı. Buna göre 9 farklı hastanede ameliyathane ve yoğun bakım hemşireliği sertifika eğitim programı uygulanacak. Başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

A+A-

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu (TKHK) tarafından hemşirelik sertifikalı eğitim programları başvuru duyuruları yayınladı. TKHK' nin yayınladığı duyurularda 9 farklı hastane ve kurumda ameliyathane ile yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programları düzenleneceği duyuruldu. Hemşirelik sertifika eğitim programlarına başvuru şartları ve başvuru bilgileri haberimizde yer alıyor.

Adana Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 7 Ağustos ile 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Eğitim programı ise 5 Eylül ve 4 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Tokat Devlet Hastanesi ameliyathane hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 7 Ağustos ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Sertifikalı eğitim programı, 11 Eylül ve 10 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 10 Ağustos ile 21 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Sertifikalı eğitim programı, 2 Ekim ve 10 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.

Bunların yanı sıra ameliyathane hemşireliği sertifika programları Adana Başkent Üniversitesi Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde düzenlenecek. Yoğun bakım hemşireliği için ise Istanbul Umraniye E.A.H, Ankara Hacettepe Üniversitesi, Gaziantep Dr.Ersin Arslan E.A.H, Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve Bolu Izzet Baysal E.A.H’de eğitim düzenlenecek.

Başvuru şartları: TKHK tarafından düzenlenen sertifikalı eğitim programlarına Sağlık Bakanlığı personeli başvuru yapabiliyor. Sertifikalı eğitim programlarına başvurmak isteyen personelin görev yaptığı kurumu bilgilendirmesi gerekiyor. Birden fazla eğitim merkezine ya da farklı sertifikalı eğitim programlarına aynı anda başvuru yapılamıyor.

Sertifikalı eğitim programlarına başvuracak adaylar belirtilen tarihler arasında TKHK tarafından görevlendirilecek. Başvurular aşağıdaki rehberde yer alan başvuru formu ile yapılacak. Başvuru formu ve diğer bazı detaylar için TIKLAYINIZ. Sertifika eğitim programı düzenleyen hastanelerin listesine ve başvuru tarihlerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler