9 Ocak 2016 Tarihli Atama Kararları

Başbakanlık, Adalet Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı olmak üzere toplam 6 Bakanlığa ait atamalar gerçekleşti.

12727
Daha Fazla Göster

9 Ocak 2016 Tarihli ve 29588 Sayılı Resmi Gazete ile birlikte bazı bakanlıklara ait atama kararları da yayınlandı. Atama Kararlarında Başbakanlık, Adalet Bakanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığın, Orman ve Su İşleri Bakanlığı olmak üzere toplam 6 Bakanlığa ait atamalar gerçekleşti.

Resmi Gazete’ de bugün yayımlanan atama kararları kapsamında toplam 6 Bakanlığa ait atamalar gerçekleştirildi. Başbakanlık tarafından yapılan atama kapsamında Müsteşar Yardımcılığına, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Hamdi Yıldırım atandı.

Adalet Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen atama kapsamında ise; Adli Tıp Kurumu Başkan Yardımcılığına, Adli Tıp Kurumu Biyoloji İhtisas Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Ömer Hamidullah Ammar Müslümanoglu’nun ataması yapıldı.

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yapılan atama ile Avrupa Birliği Bakan Yardımcılığına ise Ali Şahin atanmış oldu.

Bilim Sanayi ve teknoloji Bakanlığı’nın gerçekleştirdiği atama ile I. Hukuk Müşavirliğine Belda Şenel Parlak’ın ataması gerçekleştirildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayınlanan atama kararı ile boş olan Bakan Yardımcılığı kadrosuna atama gerçekleştirildi. Bu kapsamda Orhan Yegin Bakan Yardımcılığına atandı.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesinde ise yine Bakan Yardımcılığı kadrosuna atama gerçekleştirildi. Bugün yayımlanan atama kararı ile Harun Tüfekçi Bakan Yardımcılığına atandı. 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
9 Ocak 2016 Tarihli Atama Kararları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!